1997 yılından beri, Tetra Telsiz Sistemleri Tic.Ltd.Şti. , ticari, resmi ve özel talepler doğrultusunda, müşterilerine profesyonel bir servis ve tamir hizmeti vermektedir.

Yetkili teknik servis labarotuvarımızda, orjinal yedek malzemeler kullanılarak, her türlü telsiz ve telsizler ile ilişkili ekipmanların tamirleri titizlik ile yapılmaktadır. Teknik servisimize elden veya kargo ile gelen cihazların önce arıza tespitleri yapılıp müşteriye bildirildikten ve onay alındıktan kısa bir süre sonra tamir edilerek, kargoyla veya müşterimizin istediği bir şekilde kendilerine geri gönderilmektedir.

Servis elemanlarımız, servise gelme imkanı bulunmayan veya yerinde kontrol edilmesi gereken cihazlara yerinde servis te vermektedir. Firmamıza gelen veya servisimiz tarafından tavsiye edilen yerinde servis müşteri ile iletişim halinde planlanarak yapılır.

TAMİR :
Tetra Telsiz, yetkili servis departmanı aşağıdaki özelliklere sahiptir :
Her türlü analog telsiz tamir ve labarotuvar kalibre hizmeti.
Yerinde tamir ve bakım hizmetleri.
Eğitimli, yetişmiş teknisyenler.
Periyodik kalibreli "Sistem Test Cihazları".
Orjinal yedek malzemeler.
Orjinal servis ve programlama yazılımları.
Hızlı tamir ve geri dönüş süreleri.
Tamir ve malzeme garantileri.

HABERLER

 

MOTOROLA Telsiz Sistemleri satışında, şirketimiz 2009-2010-2011 yılları en iyi satış ödülünü alarak satış 1incisi olmuştur...
Şirketimiz AFRİKA da SOMALİ de telsiz sistemi altyapısı kurarak yardımların daha güvenli gitmesini sağlamıştır.                               KENWOODTK-3301Telsiz stoklarımızda...                             KENWOOD TK-3302 Telsiz stoklarımızda...                                               Şirketimiz TÜRKİYE DE 7 BÖLGE 81 İL ULUSAL TELSİZ İŞLETMECİLİĞİ YAPMAKTADIR.                                   0212 320 00 30