ÇOK AMAÇLI KÜÇÜK TELSİZ
Kullanımı Kolay Özellikler ve Kumandalar
Sinyalleşme : Telsiz yazılımı Private Line TM ve SELECT 5 sinyalleşmeyi kapsamaktadır.
Kanal Tarama : Farklı iletişim kanalları üzerindeki haberleşmenin izlenmesi ve yanıt verilmesine müsaade eder.
X-Pand TM Ses Sıkıştırma ve Düşük Seviyeli Genişleme : Hemen hemen her türlü gürültülü ortamlarda dahi berrak, net ve güçlü ses kalitesi. Düşük Seviyeli Genişleme ile özellikle konuşma aralarında meydana gelen gürültüyü azaltarak ses kalitesinde daha da iyi sonuçların alınmasını mümkün kılmaktadır.
Ses Etkileşimli İletim (VOX) : VOX kulaklık seti aksesuarı ile kullanıldığında eller-serbest operasyon olanağı.
Acil Çağrı Sinyali : Önceden belirlenmiş bir kişi ya da gruba yardım sinyali gönderme. Yardım sinyali ile mesaj gönderilen kişi ya da grup daha önceden kaydedilmiş bir ses mesajı yardımıyla nerede yada nasıl durumda olduğunuz ile ilgili bilgileri derhal tanımlayabilir.
Yalnız İşçi : Ekiplerinden uzakta çalışmak durumunda olan kullanıcıların güvenliğini ve gizliliğini arttırır. Kullanıcının uyarı sinyaline yanıt vermemesi durumunda telsiz derhal acil moda girer.
Çağrı Yönlendirme : Çağrıya yanıt verilemediği durumlarda, çağrının diğer bir kullanıcıya yönlendirilmesini sağlar
Kullanıcı Bilgileri : 14 karakterli alfa-nümerik bir batarya göstergesi ve sinyal kalite indikatörü içerir ve ses tonu ayırma özelliği yanında gelen bir çok aramada isim şifrelerini çözebilir.
Durum Mesajları : Kullanıcının konuşma yapmadan anlamlı mesajlar iletmesine olanak tanıyan ve daha önceden belirlenmiş metin mesajları.


Genel Özellikler
Kanal Sayısı 255
Batarya Sarj edilebilir 7.5V batarya
Boyutlar YxGxD (mm) Yükseklik (Ayar düğmeleri hariç)
Standart yüksek kapasiteli Lilon batarya ile 101.5x55.5x30.5
Ultra yüksek kapasiteli Lilon batarya ile 101.5x55.5x35.5
Ağırlık:(gm)
Standart yüksek kapasiteli Lilon batarya ile 250
Ultra yüksek kapasiteli Lilon batarya ile 270
Ortalama batarya ömrü 5/5/90 kullanımda Düşük Güç Yüksek Güç
Standart yüksek kapasiteli NiMH batarya ile 9 Saat 7 saat
Ultra yüksek kapasiteli NiMH batarya ile 13 Saat 10 saat
ÜRÜNÜN BROŞÜRÜ İÇİN TIKLAYINIZ

HABERLER

 

MOTOROLA Telsiz Sistemleri satışında, şirketimiz 2009-2010-2011 yılları en iyi satış ödülünü alarak satış 1incisi olmuştur...
Şirketimiz AFRİKA da SOMALİ de telsiz sistemi altyapısı kurarak yardımların daha güvenli gitmesini sağlamıştır.                               KENWOODTK-3301Telsiz stoklarımızda...                             KENWOOD TK-3302 Telsiz stoklarımızda...                                               Şirketimiz TÜRKİYE DE 7 BÖLGE 81 İL ULUSAL TELSİZ İŞLETMECİLİĞİ YAPMAKTADIR.                                   0212 320 00 30