10 Yıllık tecrübesi ile Tetra Telsiz Sistemleri Tic.Ltd.Şti., müşterilerine sunmuş olduğu Motorola sistem çözümleri ile konvansiyonel telsiz sistemleri pazarında önemli bir yere sahip olmuştur.

Müşterilerine sunmuş olduğu en son teknoloji alternatif sistem çözümleri ve uygulamaları,  Tetra Telsiz yi  bu konuda en iyi çözüm üreten firma konumuna gelmiştir.

Tetra Telsiz, 2000'li yılların başından beri, daha önce telsiz sistemleri üzerinden yapmakta olduğu araç takip sistemlerini, gelişen teknolojiyi de kullanarak GSM - GPRS üzerinden uygulamaya başlamıştır. Atlas Sayısal Haberleşme;Atosis Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemleri Servis Sağlayıcısı olarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Tetra Telsiz, Motorola telsiz sistemlerinin yanı sıra telekomünikasyon sektörünün farklı alanlara açılması sonucu hizmetlerini çeşitlendirmiş, maden içi ve kapalı alanlarda kullanılan yer altı haberleşme sistemleri ile petrol boru hatları ve otoyolda kullanılan link bağlantılı geniş alan haberleşme sistemleri ve kablosuz anons sistemleri uygulamalarını geliştirmiştir.

İstanbul'da faaliyet gösteren Tetra Telsiz, müşterilerinin teknik servis ihtiyaçlarına mümkün olan en hızlı şekilde cevap vermektedir.

HABERLER

 

MOTOROLA Telsiz Sistemleri satışında, şirketimiz 2009-2010-2011 yılları en iyi satış ödülünü alarak satış 1incisi olmuştur...
Şirketimiz AFRİKA da SOMALİ de telsiz sistemi altyapısı kurarak yardımların daha güvenli gitmesini sağlamıştır.                               KENWOODTK-3301Telsiz stoklarımızda...                             KENWOOD TK-3302 Telsiz stoklarımızda...                                               Şirketimiz TÜRKİYE DE 7 BÖLGE 81 İL ULUSAL TELSİZ İŞLETMECİLİĞİ YAPMAKTADIR.                                   0212 320 00 30